Nieuws

visit.brussels | visit.brussels Awards: Kunstenfestivaldesarts en Beursschouwburg in de prijzen

Op dinsdag 19 april 2016 vonden de Visit.Brussels Awards plaats. Het publiek had 74 projecten genomineerd, waaruit dan 9 toeristische en culturele inititiatieven werden beloond door de jury van visit.brussels & Networking Night. Tussen de laureaten zaten onder andere onze leden Kunstenfestivaldesarts en de Beursschouwburg.Elk jaar beloont visit.brussels de beste toeristische initiatieven en projecten die bijgedragen hebben tot de uitstraling van Brussel binnen de landsgrenzen en daarbuiten. Elke gehuldigde actie moet op duidelijke wijze de kwaliteit van het onthaal van de bezoekers verbeteren en zo bijdragen tot de internationale bekendheid van onze bestemming.. (visitbrussels.be)

Tussen de winnaars zaten 2 van onze leden:

  •  Kunstenfestivaldesarts werd beloond met de award International Event 2015 (bekroont een groot evenement of een beurs met internationale uitstraling voor een groot publiek in Brussel.)
  • de Beursschouwburg kreeg Evening experience 2015 (bekroont een project dat bijdraagt aan de rijkdom van het Brusselse nachtleven.)

Daarnaast werden nog heel wat andere projecten beloond :

  • het mobiel laboratorium Restauratie van sarcopahagen (New concept 2015)
  • het museum Train world (New Event & Touristic Location 2015)
  • de tentoonstelling  "Lascaux - De Sixtijnse kapel van de prehistorie" (Most Noted Exhibition 2015)
  • de Expo-sciences international 2015 (International Congress & Fair 2015)
  • Train Hostel (Hotel Newcomer 2015)
  • Brussels Beer Project (Best Gastronomic Concept)
  • "I shop on Sundays" (Public initiative 2015)

Op het einde van de ceremonie reikte visit.brussels ereprijzen uit: de Visit.Brussels Honorary Awards gingen naar het personeel van de MIVB en de luchthaven van Brussel.

De volledige winnaarslijst met de omschrijving van elk projet, kan je hier terugvinden >>>


Toerisme

Nieuws

RAB/BKO | Nieuw: een Slack om informele uitwisseling tussen de leden aan te moedigen

Meer dan ooit proberen we de informele uitwisseling tussen onze leden zo goed mogelijk te faciliteren. Om die reden lanceren we exclusief voor de leden van RAB/BKO een Slack: een virtuele ruimte waar er informeel gereflecteerd en gediscussieerd kan worden, waar leden aankondigingen en suggesties kunnen doen en ervaringen kunnen delen met de rest van het netwerk.
Artistieke & culturele sector Communicatie Samenwerking