Nieuws

De leden van RAB/BKO wensen je een schitterend 2021!

Mohamed Ouachen monteerde alle mooie nieuwjaarswensen die onze leden elkaar toestuurden tot een warme video. In afwachting van een fysiek weerzien hopen we dat deze compilatie jullie net zo vrolijk stemt als ons.


Het coördinatieteam van RAB/BKO wenst jullie graag een gelukkig nieuwjaar. Dat 2021 gevuld mag zijn met kunst en cultuur, om onze geesten te voeden en onze harten te warmen, met enthousiasmerende projecten, met uitwisselingen en - eindelijk - met (fysieke) ontmoetingen!

Meer nog dan andere jaren kijken we ernaar uit om jullie in 2021 te blijven ondersteunen bij al jullie solidaire plannen, bij het uitwisselen, het delen en het samenwerken - nog steeds de essentie van ons netwerk. 

Een heleboel leden stuurde ons hun nieuwjaarswensen. Mohamed Ouachen monteerde die tot een warm filmpje:

Dank aan alle deelnemers: deBuren, Cultuurloket, HIROS, Rideau de Bruxelles, BOZAR, Contredanse Asbl, Palace, De Factorij, Lasso, La Maison des Arts, BIFFF, Théâtre Les Tanneurs, Article 27 Bruxelles, Maison des Cultures Molenbeek, Le p'tit ciné, CINEMATEK, MetX, PUBLIQ, De Markten Brussel, ART Basics for Children, GC De kroon, ICTUS, Brussels Jazz Orchestra, MUS-E Belgium, Filem'On - International Film Festival for Young Audiences, Danscentrumjette Dcj, hiatus, BE CULTURE, Balsamine Théâtre, Orfeo, Théâtre Varia, Jeugd En Muziek Brussel, Arts&Publics, ART2WORK, Zoart, La montagne magique, Bloom Project, Théâtre National, Cifas Asbl, Passa Porta, FrancoFaune, HABEMUS PAPAM, Espace Catastrophe, Atelier Graphoui, Tremplins asbl, Culture & Démocratie, VK Vaartkapoen, Het Goudblommeke in Papier / La Fleur en Papier Doré, ACSR, Amadeo Kollectif, KVS, Muntpunt, Archipel 19, Kaaitheater, Centrale for contemporary art, Pierre de Lune, Ictus ensemble, Centre Vidéo De Bruxelles, Brosella.

Wees welkom in de RAB/BKO-Slack

Meer dan ooit proberen we de informele uitwisseling tussen onze leden zo goed mogelijk te faciliteren. Om die reden lanceren we exclusief voor de leden van RAB/BKO een Slack: een virtuele ruimte waar er informeel gereflecteerd en gediscussieerd kan worden, waar leden aankondigingen en suggesties kunnen doen en ervaringen kunnen delen met de rest van het netwerk.

Artistieke & culturele sector