Laden Evenementen
05-19-2025

POC : de toekomst van sociale media

Een sessie waarbij we met een kritische blik naar sociale media keken als communicatiemiddel in de culturele sector.

Hoe pertinent is het gebruik van Meta en sociale media als communicatiemiddel in de culturele sector?  Met Vanessa Bebronne (EventChange), communicatie-experte Solange De Mesmaecker en Lydia Desloover (De Munt).

Lees het verslag (shortread) >>>

Zin om verder te lezen? Check dan zeker de longread die onze stagiaire Emelijn heeft geschreven! >>>

Met presentaties van :
Solange De Mesmaeker
(communicatiespecialiste): Hoe (her)bedenk je je communicatie, zonder gebruik te maken van de klassieke platforms?
Vanessa Bebronne (EventChange): Hoe ontwikkel je een duurzame communicatie? Voorstelling van de fiche over Verantwoord Digitaal Gebruik.
Lydia Desloover & Helena Conzuelo (De Munt): Welke digitale strategie ontwikkelt De Munt om te communiceren met haar publieksgroepen?

Twee keer per jaar brengen de POC-bijeenkomsten communicatiemedewerkers en persverantwoordelijken van Brusselse culturele organisaties samen, om hen te informeren, inspireren en concrete tools aan te reiken. Org : RABKO & visit.brussels

Praktische informatie

Centre Culturel Bruegel

Vossenstraat 1F

19 mei 2025

Van 09:15 tot 12:00

NL - FR

Gratis

logo-blanc-2

Het programma

Onthaal

Een koffie met de collega's

Presentaties en getuigenissen

Met Solange De Mesmaeker (communicatiespecialiste), Vanessa Bebronne (EventChange), Lydia Desloover & Helena Conzuelo (De Munt)

Koffiepauze

Thematische tafels met elk van de sprekers

Conclusies

Einde

Gerelateerde inhoud (per thema)

Open brief over besparingen BRUZZ

De Vlaamse regering kondigde in het kader van haar besparingsoefening ook aan om de middelen voor BRUZZ met 6,5 %…

,

Bekijk meer berichten in de categorie